Тендерний комітет

10 вересня 2020
Каждое решение тендерного комитета оформляется протоколом. Чтобы правильно это сделать, предлагаем протокол тендерной комиссии (образец) для различных рабочих ситуаций.
2872 0 3 хвилини
Протокол тендерного комітету — це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
30319 0 3 хвилини
28 липня 2020
Усі бюджетні установи мусять проводити публічні закупівлі в електронній системі. Правове поле для цього встановлює Закон про публічні закупівлі. За його нормами замовники для проведення процедур закупівель можуть створити тендерний комітет. Як це зробити?
4961 0 4 хвилини
12 березня 2019
Як і решта працівників установи, члени тендерного комітету зібралися у відпустку. Що поробиш – справа буденна. От тільки тепер голова тендерного комітету має подбати про те, аби така відпустка не вплинула на проведення установою закупівель. Як правильно організувати роботу членів тендерного комітету, зараз і розповімо.
3392 0 3 хвилини
5 квітня 2018
Тендерний комітет ухвалює свої рішення колегіально. Тобто всі його члени, які прийшли на засідання тендерного комітету, беруть участь у голосуванні. Передбачає закон і можливість відмовитися від голосування. А що чекатиме на члена, який не лише відмовився голосувати, але й покинув засідання?
2473 0 4 хвилини