text
Головбух: Бюджет

Чи можна компенсувати витрати працівників днем оплачуваного відпочинку за день відрядження?

  • 14 грудня 2017
  • 675

Запитання

Чи можна компенсувати витрати працівників днем оплачуваного відпочинку за день відрядження?

Відповідь

Ні, не можна. 

Установа, яка направляє працівника у службове відрядження, зобов’язана відшкодувати йому витрати на це відрядження.

►Якщо залишилися невикористані дні відпустки…

Інший день відпочинку можна надати, якщо працівник:

►Помилки, допущені у фінансовій звітності

Роботу у вихідний день установа може компенсувати за згодою працівника іншим днем відпочинку або у грошовій формі в подвійному розмірі (ст. 72 Кодексу законів про працю України; КЗпП).

►Как оплатить больничный за счет средств работодателя

Роботу в святковий та неробочий день установа оплачує в подвійному розмірі, але за бажанням працівника може надати йому інший день відпочинку (ст. 107 КЗпП).

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів

заповніть форму та отримайте матеріали про:

➤ головні зміни в законодавстві
➤ методи розв'язання складних робочих ситуацій
➤ зручні сервіси для роботи

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль