text
Головбух: Бюджет

Чи нараховувати ЄСВ на новорічні подарунки?

  • 11 грудня 2017
  • 269

Запитання

Чи нараховувати ЄСВ на новорічні подарунки?

Відповідь

На подарунки і квитки на видовищні заходи для дітей працівників, що придбали коштом роботодавця, ЄСВ не нараховуйте (п. 8 розділу II постанови КМУ «Про затвердження переліку видів виплат, що здійснюються за рахунок коштів роботодавців, на які не нараховується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 22.12.2010 № 1170).

►Як оформити документально новорічні подарунки працівникам та їхнім дітям

А от на вартість подарунків працівникам нараховуйте ЄСВ за ставкою 22%. Підстава — підпункт 2.3.2 розділу 2 Інструкції зі статистики заробітної плати, затвердженої наказом Держкомстату від 13.01.2004 № 5. Ця норма включає одноразові заохочення працівникам підприємства, не пов’язані з конкретними результатами праці, як у грошовій, так і натуральній формі, до фонду додаткової заробітної плати.

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів

заповніть форму та отримайте матеріали про:

➤ головні зміни в законодавстві
➤ методи розв'язання складних робочих ситуацій
➤ зручні сервіси для роботи

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль