Нові посадові оклади бюджетників!

Головбух: Бюджет

Чи можуть контролюючі органи надавати письмовий запит під час перевірки?

6 грудня 2017
99
Середній бал: 0 із 5

Запитання

Чи мають право контролюючі органи під час перевірки (документальної планової або позапланової, виїзної або невиїзної, фактичної) надавати платнику податків — ЮО письмовий запит для надання пояснень?

Відповідь

Так, мають.

Під час проведення документальних перевірок посадові особи контролюючих органів, у разі потреби, можуть надсилати запити посадовим особам платника податків (керівнику платника податків або уповноваженій ним особі) з проханням надати для проведення перевірки документи (копії документів), пояснення, довідки, інформацію тощо (пп. 11 п. 3 розд. ІІІ Порядку оформлення результатів документальних перевірок, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 20.08.2015 № 727; далі — Порядок).

Інформацію про такі запити наводять у загальних положеннях акта (довідки) документальної перевірки. Отримані пояснення додають до цього ж акта (довідки) (абз. 7 п. 1 розд. ІV Порядку).

Набридло це спливаюче вікно?

Тоді РЕЄСТРУЙТЕСЯ прямо зараз!

30 секунд на реєстрацію – і ви зможете СКАЧУВАТИ необхідні документи, форми, зразки без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати
Набридло це спливаюче вікно?

Тоді РЕЄСТРУЙТЕСЯ прямо зараз!

30 секунд на реєстрацію – і ви зможете СКАЧУВАТИ необхідні документи, форми, зразки без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати
Реєструйтеся і забирайте свої подарунки:


➤ нові КЕКВ 2019-го
➤ лайфхаки з анулювання актів ревізії
✚ ПОДАРУНОК — запис вебінару

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
Зайти через соцмережі
Зареєструватися з подарунком