text
Головбух: Бюджет

Чи встановлюється надбавка за тривалість безперервної роботи для сумісника

  • 14 листопада 2017
  • 812

Запитання

Чи можна встановити медичному працівнику надбавку за тривалість безперервної роботи за основним місцем роботи і за сумісництвом?

Відповідь

Так, можна. Надбавки за тривалість безперервної роботи працівникам в закладах охорони здоров’я встановлюють у розмірах та за порядком, визначеними підпунктом 4.1.1 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених спільним наказом Мінпраці та МОЗ від 05.10.2005 № 308/519 (далі — Умови № 308/519).

І що примітно — нараховують їх як за основною посадою, так і під час роботи за сумісництвом (п. 13 розд. 4 Умов № 308/519).

Кому і скільки — див. у Таблиці.

Надбавка за тривалість безперервної роботи для сумісника

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів

заповніть форму та отримайте матеріали про:

➤ головні зміни в законодавстві
➤ методи розв'язання складних робочих ситуацій
➤ зручні сервіси для роботи

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль