text
Головбух: Бюджет

Чи відображати в річному плані закупівель кошти з минулих років

  • 14 листопада 2017
  • 606

Запитання

Замовник у 2012 році проводив будівництво об’єкта. В 2014-2016 роках коштів йому на ці потреби не виділяли, тому будівельні роботи він припинив. На продовження будівництва об’єкта кошти виділили у 2017 році. Чи потрібно їх відображати в річному плані закупівель чи додатку до річного плану?

Відповідь

Закупівля справді можлива лише тоді, коли інформацію про неї містить річний план закупівель чи додаток до нього (ч. 1 ст. 4 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII; далі — Закон № 922).  Тобто планування закупівлі є передумовою процедури закупівлі, а річний план (додаток до нього) обов’язково має містити інформацію про закупівлю, яку збирається провести замовник.

Увага!

Річний план, додаток до річного плану та зміни до них замовник оприлюднює на веб-порталі Уповновженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження.

Усю інформацію про закупівлю замовник вносить до форми річного плану, затвердженої наказом Мінекономрозвитку від 22.03.2016 № 490. Однак зауважимо: форма річного плану не передбачає відображення коштів, виділених на виконання зобов’язань за минулі роки. Як от фінансування будівництва за договорами, укладеними в попередні роки.

Адже річний план є документом, за яким проводять закупівлі в поточному році.

Якщо ж замовник за результатом проведеної процедури закупівлі уклав договір про закупівлю на будівництво об’єкта, цей договір не розірваний у встановленому порядку і продовжує свою дію, та у замовника немає потреби проводити нову процедуру закупівлі робіт з будівництва цього об’єкта, то він не мусить відображати в річному плані закупівель (додатку до нього) кошти, що надійшли на продовження будівництва об’єкта в 2017 році.

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів

заповніть форму та отримайте матеріали про:

➤ головні зміни в законодавстві
➤ методи розв'язання складних робочих ситуацій
➤ зручні сервіси для роботи

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль