Головбух: Бюджет

Податкову накладну не зареєстрували в ЄРПН: чи відображати суму ПДВ у податкових зобов’язаннях

  • 2 квітня 2019
  • 41

Запитання

Чи потрібно включати суму ПДВ, що вказана у незареєстрованій в ЄРПН податковій накладній (ПН), до податкових зобов’язань/податкового кредиту звітного періоду?

Відповідь

Якщо платник ПДВ — продавець товарів/послуг не зареєстрував ПН в ЄРПН або порушив строки її реєстрації, покупець товарів/послуг не має права включити суму ПДВ, вказану у цій ПН, до податкового кредиту звітного періоду.

Скачати податкову накладну за новою формою

Однак продавець товарів/послуг за цієї ситуації все одно зобов’язаний включити суму ПДВ, вказану в незареєстрований ПН, до суми податкових зобов’язань за відповідний звітний період.

Цю норму передбачає пункт 201.10 ПК.

За інформацією ГУ ДФС у Запорізькій області

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Набридло це спливаюче вікно?

Тоді РЕЄСТРУЙТЕСЯ прямо зараз!

30 секунд на реєстрацію – і ви зможете СКАЧУВАТИ необхідні документи, форми, зразки без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів та отримайте:


➤ нові КЕКВ 2019-го
➤ лайфхаки з анулювання актів ревізії
➤ понад 700 рішень щоденних робочих ситуацій
➤ користування онлайн-сервісами без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Зареєструватися і дочитати