text
Головбух: Бюджет

Як нарахувати ЄСВ, якщо тривалість роботи за ЦПД перевищує календарний місяць

  • 13 вересня 2018
  • 18

Запитання

Як визначити базу нарахування ЄСВ з доходів осіб за роботу, яку вони виконували більше календарного місяця?

Відповідь

База нарахування ЄСВ — це сума, яка дорівнює доходу за результатами роботи, поділеному на кількість місяців, за які він нарахований.

Якщо акт виконаних робіт (наданих послуг) відображає період, приміром, «з 20 серпня по 20 вересня», то суму винагороди, яку передбачає цивільно-правовий договір, потрібно пропорційно розподілити на 2 місяці.

Такий порядок розрахунку бази нарахування ЄСВ передбачений частиною 2 ст. 7 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464-VI.

За інформацією ДФС у Запорізькій області

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів

заповніть форму та отримайте матеріали про:

➤ головні зміни в законодавстві
➤ методи розв'язання складних робочих ситуацій
➤ зручні сервіси для роботи

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!