Головбух: Бюджет

Компенсація за невикористану відпустку в разі переведення у відокремлений підрозділ

  • 27 липня 2018
  • 7

Запитання

Чи виплачувати компенсацію, якщо працівника переводять у відокремлений підрозділ в іншому населеному пункті?

Відповідь

Ні, адже переведення відбувається в межах однієї юридичної особи.

Суб’єкт господарювання має право утворити філію (відокремлений структурний підрозділ) без створення юридичної особи (ч. 6 ст. 55 Господарського кодексу України), а відтак перевести працівника в інший підрозділ, у т. ч. в іншій місцевості (ч. 1 ст. 32 КЗпП).

У цьому разі трудові відносини з працівником установа не припиняє, про звільнення не йдеться, тож і компенсація невикористаної відпустки не виплачується.


Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Набридло це спливаюче вікно?

Тоді РЕЄСТРУЙТЕСЯ прямо зараз!

30 секунд на реєстрацію – і ви зможете СКАЧУВАТИ необхідні документи, форми, зразки без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів

заповніть форму та отримайте матеріали про:

➤ головні зміни в законодавстві
➤ методи розв'язання складних робочих ситуацій
➤ зручні сервіси для роботи

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Зареєструватися