Головбух: Бюджет

Відповідальність за неповернення авансу на відрядження, яке відмінили

  • 25 липня 2018
  • 48

Запитання

Яка відповідальність передбачена за неповернення протягом трьох банківських днів авансу на відрядження, яке відмінили?

Відповідь

Аванс на відрядження працівникові видають перед від’їздом — у межах суми, визначеної на оплату проїзду, найм житла і добові витрати (п. 11 розд. ІІ ІІ Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Мінфіну від 13.03.1998  № 59). 

Якщо працівник отримав аванс на відрядження і не виїхав, то він повинен протягом трьох банківських днів з дня прийняття рішення про відміну поїздки повернути установі ці кошти. 

Якщо працівник не поверне аванс протягом трьох банківських днів, до оподатковуваного доходу такого працівника включається сума коштів, яку установа отримала на відрядження або під звіт (пп. 164.2.11 п. 164.2 ст.164 ПК).
Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Набридло це спливаюче вікно?

Тоді РЕЄСТРУЙТЕСЯ прямо зараз!

30 секунд на реєстрацію – і ви зможете СКАЧУВАТИ необхідні документи, форми, зразки без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів та отримайте:


➤ нові КЕКВ 2019-го
➤ лайфхаки з анулювання актів ревізії
➤ понад 700 рішень щоденних робочих ситуацій
➤ користування онлайн-сервісами без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
Зайти через соцмережі
Зареєструватися і дочитати