text
Головбух: Бюджет

Компенсація за невикористану відпустку сумісникам

  • 19 липня 2018
  • 257

Запитання

Чи виплачувати компенсацію за невикористану відпустку при звільненні особі, яка працює в установі за сумісництвом?

Відповідь

Так. Зовнішнє і внутрішнє сумісництво потребує окремого трудового договору. Закон України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР  (далі — Закон № 504) не передбачає жодних особливостей при компенсації невикористаної відпустки сумісникам.

У разі звільнення сумісника йому виплачується компенсація за невикористану щорічну відпустку, а також за відпустку працівникам, які мають дітей (ч. 1 ст. 24 Закону № 504). Правило поширюється на зовнішніх і внутрішніх сумісників.

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів

заповніть форму та отримайте матеріали про:

➤ головні зміни в законодавстві
➤ методи розв'язання складних робочих ситуацій
➤ зручні сервіси для роботи

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!