text
Головбух: Бюджет

ЄСВ працівникові, який частину місяця був у відпустці без збереження заробітної плати

  • 1 листопада 2017
  • 589

Запитання

Як нараховувати ЄСВ працівникові, який частину місяця був у відпустці без збереження заробітної плати ы заробытна плата якого менша за мынымальну?

Відповідь

Якщо працівник частину місяця був у відпустці без збереження заробітної плати і його дохід менший за мінімалку, під час нарахування ЄСВ бухгалтер керується частиною 5 статті 8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464-VI.

А саме: якщо база нарахування ЄСВ не перевищує розміру мінімальної зарплати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, єдиний внесок розраховують як добуток розміру мінімальної зарплати та ставки ЄСВ. Тобто треба 3200 грн × 22%.

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів

заповніть форму та отримайте матеріали про:

➤ головні зміни в законодавстві
➤ методи розв'язання складних робочих ситуацій
➤ зручні сервіси для роботи

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль