text
Головбух: Бюджет

Як нараховувати військовий збір на дарунки

  • 4 липня 2018
  • 393

Запитання

Як оподатковувати військовим збором вартість дарунків, які фізичні особи отримують від юридичних осіб?

Відповідь

Не входить до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку та не є об’єктом оподаткування військовим збором вартість дарунків, які цей платник отримав від юридичної особи, якщо ця вартість у розрахунку на місяць не перевищує 25% однієї мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного податкового року (пп. 165.1.39 п. 165.1 ст. 165 ПК).

Якщо вартість дарунків перевищує вказаний розмір, то вона оподатковується військовим збором на загальних підставах, передбачених розд. IV ПК для оподаткування додаткового блага. При цьому коефіцієнт, визначений п. 164.5 ст. 164 ПК, застосовувати не потрібно.

ЗІР, категорія 132.05

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів

заповніть форму та отримайте матеріали про:

➤ головні зміни в законодавстві
➤ методи розв'язання складних робочих ситуацій
➤ зручні сервіси для роботи

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!