text
Головбух: Бюджет

Формений одяг та взуття — чи відображати в 1 ДФ

  • 4 липня 2018
  • 563

Запитання

Чи відображати у формі 1 ДФ вартість спеціального (форменого) одягу та взуття, яке роботодавець надає працівникові в тимчасове користування?

Відповідь

До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу працівника не входить, зокрема, вартість спеціального (форменого) одягу та взуття, яке роботодавець надає працівникові в тимчасове користування (пп. 165.1.9 п. 165.1 ст. 165 ПК).

Порядок забезпечення, перелік та граничні строки використання спеціального (у т. ч. форменого) одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту встановлює КМУ та/або галузеві норми.

За Довідником ознак доходів, наведеним у додатку до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом Мінфіну від 13.01.2015 № 4, вартість спеціального (форменого) одягу та взуття, яке роботодавець надає працівникові в тимчасове користування, потрібно відображати у формі 1 ДФ під ознакою доходу «136».

ЗІР, категорія 103.25

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів

заповніть форму та отримайте матеріали про:

➤ головні зміни в законодавстві
➤ методи розв'язання складних робочих ситуацій
➤ зручні сервіси для роботи

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль