text
Головбух: Бюджет

Чи повідомляти суміснику про звільнення за основним місцем роботи

  • 22 червня 2018
  • 6

Запитання

Чи зобов'язаний сумісник повідомляти роботодавця про звільнення з основного місця роботи?

Відповідь

Працівник має право укладати трудовий договір в одній або одночасно декількох установах, організаціях, якщо іншого не передбачає законодавство, колективний договір або угода сторін (ст. 21 КЗпП). Саме ця норма КЗпП дає право працівникам виконувати роботу на умовах сумісництва.

Законодавство про працю не зобов’язує працівника повідомляти керівника з роботи за сумісництвом про звільнення з основного місця роботи.

Якщо працівник-сумісник повідомить керівника про звільнення, останній має видати накази (розпорядження), які засвідчать наявність у працівника основного місця роботи.

Якщо ж сумісник не попередить про звільнення, керівник відповідальності не нестиме.

За інформацією Управління Держпраці у Хмельницькій області

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів

заповніть форму та отримайте матеріали про:

➤ головні зміни в законодавстві
➤ методи розв'язання складних робочих ситуацій
➤ зручні сервіси для роботи

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!