Головбух: Бюджет

Працівник повернувся із відрядження: чи виходити на роботу в день прибуття

  • 12 червня 2018
  • 416

Запитання

Потяг, яким працівник повертається з відрядження, прибуває о першій годині ночі 07.06.2018. Чи має працівник виходити на роботу в цей день?

Відповідь

Питання щодо виходу на роботу в день прибуття з відрядження законодавчо не внормоване. Інструкція про службові відрядження в межах України та за кордон, затверджена наказом Мінфіну від 13.03.1998 № 59, рекомендує врегулювати це питання у Правилах внутрішнього трудового розпорядку (п. 12 розд. І). Наприклад:

  • Працівник може не виходити на роботу в день вибуття у відрядження за домовленістю з керівником, а також якщо транспорт відправляється до 14:00.
  • Працівник може не виходити на роботу в день прибуття з відрядження за домовленістю з керівником, а також якщо транспорт прибуває після 11:00.
Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Набридло це спливаюче вікно?

Тоді РЕЄСТРУЙТЕСЯ прямо зараз!

30 секунд на реєстрацію – і ви зможете СКАЧУВАТИ необхідні документи, форми, зразки без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів та отримайте:


➤ нові КЕКВ 2019-го
➤ лайфхаки з анулювання актів ревізії
➤ понад 700 рішень щоденних робочих ситуацій
➤ користування онлайн-сервісами без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
Зайти через соцмережі
Зареєструватися і дочитати