Нові посадові оклади бюджетників!

Головбух: Бюджет

Як нараховувати ЄСВ у разі звільнення працівника посеред місяця

12 червня 2018
66
Середній бал: 0 із 5

Запитання

Як нараховувати ЄСВ, якщо працівник звільняється посеред місяця?

Відповідь

Якщо база нарахування єдиного соціального внеску (далі — ЄСВ) не перевищує мінімальної заробітної плати за місяць, за який працівник отримав дохід, сума ЄCВ становить (ч. 5 ст. 8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464-VI):

мінімальна заробітна плата × ставка ЄСВ = сума ЄCВ

Цю норму слід застосовувати за умови, що працівник перебував у трудових відносинах повний календарний місяць або відпрацював всі робочі дні звітного місяця.

Тож у разі звільнення працівника протягом місяця, в якому його заробітна плата за відпрацьований час не перевищує мінімальної заробітної плати, суму ЄСВ розраховуйте з фактично нарахованої заробітної плати незалежно від її розміру.

За інформацією Головного управління ДФС у Дніпропетровській області

Набридло це спливаюче вікно?

Тоді РЕЄСТРУЙТЕСЯ прямо зараз!

30 секунд на реєстрацію – і ви зможете СКАЧУВАТИ необхідні документи, форми, зразки без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати
Набридло це спливаюче вікно?

Тоді РЕЄСТРУЙТЕСЯ прямо зараз!

30 секунд на реєстрацію – і ви зможете СКАЧУВАТИ необхідні документи, форми, зразки без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати
Реєструйтеся і забирайте свої подарунки:


➤ нові КЕКВ 2019-го
➤ лайфхаки з анулювання актів ревізії
✚ ПОДАРУНОК — запис вебінару

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
Зайти через соцмережі
Зареєструватися з подарунком