Головбух: Бюджет

Працівник у звітному місяці не працював: чи заповнювати таблицю 6 Звіту з ЄСВ

  • 8 червня 2018
  • 228

Запитання

В установі частина працівниць перебуває у декреті, відпустках для догляду за дитиною до досягнення нею 3- або 6-річного віку. Дати початку цих відпусток зазначено в Таблиці 5 Звіту з ЄСВ за відповідний місяць. Чи обов’язково відомості про цих працівниць щомісяця відображати в Таблиці 6 Звіту з ЄСВ, адже їм не нараховують ні зарплату, ні допомогу по вагітності та пологах?

Відповідь

Порядок заповнення Таблиці 6 Звіту з ЄСВ визначає пункт 9 розділу IV Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну від 14.04.2015 № 435 (далі — Порядок № 435).

Прожитковий мінімум 2019 і на що він вплине

Іван Левадськийексперт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
Як змінився прожитковий мінімум 2019 року та чого очікувати у 2020-2021 роках? Як прожитковий мінімум вплинув на розміри посадових окладів працівників з оплатою праці за ЄТС? Для вас — дві зручні таблиці.

Таблиця 5 Звіту з ЄСВ призначена для реєстрації застрахованих осіб у реєстрі застрахованих осіб.

Таблиця 6 Звіту з ЄСВ призначена для формування установами для кожної застрахованої особи відомостей про її зарплату у звітному місяці. Сума зарплати може дорівнювати нулю, якщо працівник у звітному місяці не працював. І відомості про те, що працівнику не нарахували зарплату (або його зарплата дорівнює нулю), слід відображати в Таблиці 6 (абз. 19 п. 9 розд. IV Порядку № 435).

Отже, якщо працівники перебувають у відпустках у зв’язку з вагітністю та пологами, для догляду за дитиною до досягнення нею 3- чи 6-річного віку, відомості про них, у т. ч. що їм не нараховували зарплату (зарплата дорівнює нулю), відображають у Таблиці 6 з обов’язковим заповненням реквізитів 6-12, 15, 22-25.

Реквізит 13 заповнюють, якщо працівник у звітному місяці був на лікарняному, 14 — у відпустці без збереження зарплати, 16 — у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами.

Якщо у звітному періоді зарплату не нараховували чи обчислили додаткову базу нарахування ЄСВ, в електронному Звіті з ЄСВ реквізити 17-21 Таблиці 6 не заповнюють.

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Набридло це спливаюче вікно?

Тоді РЕЄСТРУЙТЕСЯ прямо зараз!

30 секунд на реєстрацію – і ви зможете СКАЧУВАТИ необхідні документи, форми, зразки без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів

заповніть форму та отримайте матеріали про:

➤ головні зміни в законодавстві
➤ методи розв'язання складних робочих ситуацій
➤ зручні сервіси для роботи

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Зареєструватися