Нові посадові оклади бюджетників!

Головбух: Бюджет

Чи надають відпустки із святкового дня

4 червня 2018
390
Середній бал: 0 із 5

Запитання

Чи можна надати працівнику щорічну відпустку із святкового дня (з 28 червня)?

Відповідь

Тривалість відпусток розраховують у календарних днях (ст. 5 Закону «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР; Закон № 504).

Законодавство не забороняє надавати відпустки із святкового дня. Лиш не забудьте тривалість щорічних, додаткових відпусток, відпусток працівникам, які мають дітей, продовжити на святкові та неробочі дні (ч. 2 ст. 5 Закону № 504 та ст. 73 Кодексу законів про працю).

Джерело: «Вісник. Офіційно про податки»

Набридло це спливаюче вікно?

Тоді РЕЄСТРУЙТЕСЯ прямо зараз!

30 секунд на реєстрацію – і ви зможете СКАЧУВАТИ необхідні документи, форми, зразки без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати
Набридло це спливаюче вікно?

Тоді РЕЄСТРУЙТЕСЯ прямо зараз!

30 секунд на реєстрацію – і ви зможете СКАЧУВАТИ необхідні документи, форми, зразки без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати
Реєструйтеся і забирайте свої подарунки:


➤ нові КЕКВ 2019-го
➤ лайфхаки з анулювання актів ревізії
✚ ПОДАРУНОК — запис вебінару

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
Зайти через соцмережі
Зареєструватися з подарунком