Нові посадові оклади бюджетників!

Головбух: Бюджет

Чи відраховувати ПДФО із компенсації витрат працівника у відрядженні?

1 червня 2018
24
Середній бал: 0 із 5

Запитання

Працівник, якого установа направила у відрядження, не отримав аванс на цю поїздку, тож розраховувався за власні кошти. Після його повернення установа компенсує витрати працівника. Чи відраховувати з такої компенсації ПДФО?

Відповідь

Якщо роботодавець відшкодовує працівникові витрати за час відрядження, які той оплатив із власної кишені, то суму таких відшкодованих витрат не потрібно оподатковувати податком на доходи фізичних осіб. Але є умова — виконання усіх вимог, встановлених п. 170.9 ст. 170 Податкового кодексу України.

Чи відраховувати ПДФО із компенсації витрат працівника у відрядженні?

ЗІР, категорія 103.04

Набридло це спливаюче вікно?

Тоді РЕЄСТРУЙТЕСЯ прямо зараз!

30 секунд на реєстрацію – і ви зможете СКАЧУВАТИ необхідні документи, форми, зразки без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати
Набридло це спливаюче вікно?

Тоді РЕЄСТРУЙТЕСЯ прямо зараз!

30 секунд на реєстрацію – і ви зможете СКАЧУВАТИ необхідні документи, форми, зразки без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати
Реєструйтеся і забирайте свої подарунки:


➤ нові КЕКВ 2019-го
➤ лайфхаки з анулювання актів ревізії
✚ ПОДАРУНОК — запис вебінару

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
Зайти через соцмережі
Зареєструватися з подарунком