Нові посадові оклади бюджетників!

Головбух: Бюджет

Право на щорічну відпустку у разі переведення на інше місце роботи

18 травня 2018
209
Середній бал: 0 із 5

Запитання

Чи зберігається за працівником право на щорічну відпустку у разі переведення на іншу роботу?

Відповідь

Якщо працівник, який перевівся на нове місце роботи, не використав на попередньому місці роботи (повністю або частково) щорічну відпустку й не отримав за неї компенсації, він має право піти у таку відпустку на новому місці роботи без відпрацювання шести місяців (ст. 81 Кодексу законів про працю України).

Крім того, такому працівникові до стажу роботи, що дає право на щорічні основну та додаткові відпустки, зараховується час, за який він не використав такі відпустки на попередньому місці роботи.

Джерело: сайт управління Держпраці у Хмельницькій області

Набридло це спливаюче вікно?

Тоді РЕЄСТРУЙТЕСЯ прямо зараз!

30 секунд на реєстрацію – і ви зможете СКАЧУВАТИ необхідні документи, форми, зразки без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати
Набридло це спливаюче вікно?

Тоді РЕЄСТРУЙТЕСЯ прямо зараз!

30 секунд на реєстрацію – і ви зможете СКАЧУВАТИ необхідні документи, форми, зразки без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати
Реєструйтеся і забирайте свої подарунки:


➤ нові КЕКВ 2019-го
➤ лайфхаки з анулювання актів ревізії
✚ ПОДАРУНОК — запис вебінару

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
Зайти через соцмережі
Зареєструватися з подарунком