text
Головбух: Бюджет

Щорічна грошова винагорода за сумлінну працю: кому виплачувати?

  • 10 травня 2018
  • 266

Запитання

Хто з освітян має право на щорічну грошову винагороду за сумлінну працю?

Відповідь

Держава гарантує педагогічним працівникам виплату щорічної грошової винагороди в розмірі до одного посадового окладу (ставки заробітної плати) за сумлінну працю, зразкове виконання покладених на них обов’язків (ст. 57 Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII). Порядок її надання затверджений постановою КМУ від 05.06.2000 № 898.

Таку винагороду надають педагогічним працівникам навчальних закладів всіх рівнів акредитації за умови, якщо ті досягнуть успіхів у:

  • вихованні дітей,
  • навчанні, вихованні, професійній підготовці учнівської та студентської молоді,
  • методичному забезпеченні.

Ще одна умова — відсутність порушень і трудової дисципліни.

Щорічну грошову винагороду за сумлінну працю, зразкове виконання обов’язків виплачують лише педагогічним працівникам. Виплату такої винагороди науково-педагогічним працівникам чинні нормативно-правові акти не передбачають.

Джерело: Лист Міністерства освіти і науки України від 27.03.2018 №1/11-3259

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів

заповніть форму та отримайте матеріали про:

➤ головні зміни в законодавстві
➤ методи розв'язання складних робочих ситуацій
➤ зручні сервіси для роботи

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль