Нові посадові оклади бюджетників!

Головбух: Бюджет

Право працівників бібліотек на матеріальну допомогу на оздоровлення

6 вересня 2019
1222
Середній бал: 0 із 5

Запитання

Чи має право бібліотекар на матеріальну допомогу на оздоровлення?

Відповідь

Так, має. Право на матеріальну допомогу на оздоровлення бібліотекарям забезпечує постанова КМУ «Про затвердження Порядку виплати доплати за вислугу років працівникам державних і комунальних бібліотек» від 22.01.2005 № 84.

Пункт 3 цієї Постанови гарантує її:

  • під час щорічної відпустки;
  • у розмірі посадового окладу (ставки заробітної плати).

Аби зрозуміти, кому саме з працівників її можна виплачувати, зверніться до переліку посад, що міститься у цій постанові. А умови не забудьте обов’язково конкретизувати у положенні про надання матеріальної допомоги, що є додатком до колективного договору.

Набридло це спливаюче вікно?

Тоді РЕЄСТРУЙТЕСЯ прямо зараз!

30 секунд на реєстрацію – і ви зможете СКАЧУВАТИ необхідні документи, форми, зразки без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати
Набридло це спливаюче вікно?

Тоді РЕЄСТРУЙТЕСЯ прямо зараз!

30 секунд на реєстрацію – і ви зможете СКАЧУВАТИ необхідні документи, форми, зразки без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати
Реєструйтеся і забирайте свої подарунки:


➤ нові КЕКВ 2019-го
➤ лайфхаки з анулювання актів ревізії
✚ ПОДАРУНОК — запис вебінару

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
Зайти через соцмережі
Зареєструватися з подарунком