text
Головбух: Бюджет

Підвищення посадового окладу за педзвання «старший викладач»

  • 26 квітня 2018
  • 229

Запитання

Чи підвищувати посадовий оклад викладача за педзвання «старший викладач» у ВНЗ І-ІІ р. а.?

Відповідь

Оплату праці педагогічних працівників провадять відповідно до Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міносвіти від 15.04.93 № 102 (далі — Інструкція № 102). Розміри підвищення посадовоих окладів за звання «старший викладач» визначені у постанові КМУ від 20.04.2007 № 643.

Умови підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) за звання «старший викладач» зазначено у пункті 24 Інструкції № 102. Таке підвищення не стосується викладачів ВНЗ I-II рівнів акредитації, до яких відносяться і педагогічні училища.

У ВНЗ I-II рівня акредитації може бути введена посада старшого викладача. Згідно з приміткою 2 до пункту 8 Інструкції № 102 ставки заробітної плати старших викладачів вищих навчальних закладів I - II рівнів акредитації встановлюють на 5% вище ставок викладачів вищої категорії.

Джерело: Лист Міністерства освіти і науки України від 07.03.2018 № 1/11-2666

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів

заповніть форму та отримайте матеріали про:

➤ головні зміни в законодавстві
➤ методи розв'язання складних робочих ситуацій
➤ зручні сервіси для роботи

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Зареєструватися
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів

заповніть форму та отримайте матеріали про:

➤ головні зміни в законодавстві
➤ методи розв'язання складних робочих ситуацій
➤ зручні сервіси для роботи

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Зареєструватися
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів

заповніть форму та отримайте матеріали про:

➤ головні зміни в законодавстві
➤ методи розв'язання складних робочих ситуацій
➤ зручні сервіси для роботи

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Зареєструватися