Головбух: Бюджет

Чи оплачувати лікарняний, якщо працівник захворів під час відпустки

  • 19 квітня 2018
  • 368

Запитання

Чи виплачувати допомогу по тимчасовій непрацездатності працівникові, якщо він захворів під час відпустки?

Відповідь

За період перебування працівника у відпустці без збереження заробітної плати, творчій, додатковій у зв’язку з навчанням — допомогу по тимчасовій непрацездатності не надають (ст. 23 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-XIV).

Якщо працівник захворів під час щорічної відпустки, то її потрібно перенести або продовжити на період непрацездатності. Такий лікарняний працівника установа зобов’язана оплатити.

За роз’ясненнями Державної служби України з питань праці

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Набридло це спливаюче вікно?

Тоді РЕЄСТРУЙТЕСЯ прямо зараз!

30 секунд на реєстрацію – і ви зможете СКАЧУВАТИ необхідні документи, форми, зразки без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів та отримайте:


➤ нові КЕКВ 2019-го
➤ лайфхаки з анулювання актів ревізії
➤ понад 700 рішень щоденних робочих ситуацій
➤ користування онлайн-сервісами без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
Зайти через соцмережі
Зареєструватися і дочитати