Не згодні з результатами ревізії? Вибір є

Головбух: Бюджет

Тривалість робочого дня сумісника напередодні свята: чи скорочувати

17 квітня 2018
604
Середній бал: 0 із 5

Запитання

Чи скорочується тривалість робочого дня працівників сумісників на одну годину напередодні святкового (неробочого) дня?

Відповідь

Напередодні святкових і неробочих днів тривалість роботи працівників скорочують на одну годину (ст. 53 Кодексу законів про працю України; КЗпП). Йдеться про скорочення тривалості саме роботи, а не робочого часу.

Тобто скорочення робочого дня напередодні свята зачіпає працівників із установленою нормою тривалості робочого часу — 40 год. на тиждень. Натомість працівникам, які працюють на умовах неповного робочого часу, зокрема сумісникам, тривалість робочого дня напередодні святкових днів не скорочують.

Набридло це спливаюче вікно?

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати
Набридло це спливаюче вікно?

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати
Дочитайте статтю після легкої реєстрації

і скачуйте ідеальні зразки заповнення
бюджетної звітності

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
Зайти через соцмережі
Зареєструватися