text
Головбух: Бюджет

Чи подавати уточнюючу форму 1ДФ, якщо донарахували премію за попередній квартал

  • 13 квітня 2018
  • 44

Запитання

Працівнику забули нарахувати премію за попередній квартал, тож бухгалтер донарахував її у поточному місяці. Таку премію не було відображено у формі 1ДФ. Чи подавати уточнюючу форму 1ДФ?

Відповідь

Об’єктом оподаткування ПДФО є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід. Усі нараховані доходи оподатковуються у звітному місяці за ставкою 18% (ст. 167 ПК). Виняток становлять доходи спадщини, для яких ПК передбачає інші ставки оподаткування.

Отже, суми донараховуваних премій за попередній період (квартал) слід відображати у формі 1ДФ у тому кварталі, в якому їх нарахували. Тому уточнюючу форму 1ДФ подавати не потрібно.

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів

заповніть форму та отримайте матеріали про:

➤ головні зміни в законодавстві
➤ методи розв'язання складних робочих ситуацій
➤ зручні сервіси для роботи

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль