Головбух: Бюджет

Вихідна допомога суміснику: чи можливо

  • 5 березня 2018
  • 71

Запитання

У закладі охорони здоров’я скорочують працівника, який працював за зовнішнім сумісництвом. Чи має керівник закладу виплатити йому вихідну допомогу?

Відповідь

Роботу за сумісництвом регулюють:

Процедура звільнення з роботи сумісника така сама, як загальна процедура звільнення працівника.

Прожитковий мінімум 2019 і на що він вплине

Іван Левадськийексперт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
Як змінився прожитковий мінімум 2019 року та чого очікувати у 2020-2021 роках? Як прожитковий мінімум вплинув на розміри посадових окладів працівників з оплатою праці за ЄТС? Для вас — дві зручні таблиці.

Керівники державних установ і організацій звільняють із роботи працівників за сумісництвом:

  • з підстав, передбачених законодавством;
  • якщо приймають на їх місце працівників, які не є сумісниками;
  • якщо обмежують сумісництво через особливі умови та режим праці.

При цьому вихідну допомогу не виплачують (п. 8 Положення № 43).

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів

заповніть форму та отримайте матеріали про:

➤ головні зміни в законодавстві
➤ методи розв'язання складних робочих ситуацій
➤ зручні сервіси для роботи

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Зареєструватися