text
Головбух: Бюджет

Працівник продовжив військову службу за контрактом: чи оподатковувати середній заробіток

  • 3 березня 2018
  • 21

Запитання

Чи оподатковувати середній заробіток працівника, який продовжив військову службу за контрактом? Так. Середній заробіток такого працівника потрібно оподатковувати ПДФО та військовим збором. При цьому такий заробіток є базою нарахування ЄСВ.

Відповідь

Податковий агент, який нараховує оподатковуваний дохід платникові податку, зобов’язаний утримувати із цього доходу:

Крім того, нарахована кожній застрахованій особі основна та додаткова заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у т. ч. в натуральній формі, є базою нарахування ЄСВ (п. 1 ч. 1 ст. 7 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464-VI).

Тож середній заробіток працівника, який продовжив військову службу за контрактом, потрібно оподатковувати ПДФО та військовим збором на загальних підставах. При цьому такий заробіток є базою нарахування ЄСВ.

Джерело: Лист ДФС від 19.02.2018 № 675/6/99-99-13-02-03-15/ІПК

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів

заповніть форму та отримайте матеріали про:

➤ головні зміни в законодавстві
➤ методи розв'язання складних робочих ситуацій
➤ зручні сервіси для роботи

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль