text
Головбух: Бюджет

Додаткова відпустка за шкідливі та важкі умови праці: чи зараховувати до стажу роботи

  • 1 березня 2018
  • 20

Запитання

Чи зараховують до стажу роботи працівника дні, коли він перебував у додатковій відпустці за шкідливі та важкі умови праці?

Відповідь

До стажу роботи, що дає право на щорічні додаткові відпустки за роботу із шкідливими і важкими умовами праці та за особливий характер праці, зараховують (ст. 9 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР):

  • час фактичної роботи із шкідливими, важкими умовами або з особливим характером праці, якщо працівник працював у цих умовах не менше половини тривалості робочого дня;
  • час щорічних основної та додаткових відпусток за роботу із шкідливими, важкими умовами і за особливий характер праці;
  • час роботи вагітних жінок, яких перевели на підставі медичного висновку на легшу роботу, на якій вони не зазнають впливу несприятливих виробничих факторів.

Тож можна сміливо зараховувати до стажу роботи працівника дні додаткової відпустки за роботу із шкідливими, важкими умовами праці.

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів

заповніть форму та отримайте матеріали про:

➤ головні зміни в законодавстві
➤ методи розв'язання складних робочих ситуацій
➤ зручні сервіси для роботи

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!