Головбух: Бюджет

ДФС зупинила реєстрацію податкової накладної в ЄРПН: як діяти

  • 28 грудня 2018
  • 110

Платник податків у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування (далі — ПН/РК) в ЄРПН, має право подати документи за вимогами пункту 14 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 21.02.2018 № 117 (далі — Порядок).

Ці документи платник податків надає протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов’язання, відображеного у ПН/РК (п. 15 Порядку).

Скачати податкову накладну за новою формою

Письмові пояснення та копії документів платник податку подає до ДФС в електронній формі засобами електронного зв’язку, визначеними ДФС, у вигляді:

  • повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН/РК за формою J(F)1312603;
  • окремих додатків до цих Повідомлень (письмові пояснення та копії документів) за формою J(F)1360102 у форматі PDF, розмір кожного з яких не повинен перевищувати 2 МБ.

Платник податків має право подати письмові пояснення та копії документів до декількох ПН/РК, якщо вони складені на одного отримувача — платника податку за одним і тим самим договором або якщо в цих ПН/РК відображені однотипні операції (з однаковими кодами товарів за УКТ ЗЕД або кодами послуг за Державним класифікатором продукції та послуг).

За інформацією Прес-служби Державної фіскальної служби України

Податкова накладна за новою формою

ДФС зупинила реєстрацію податкової накладної в ЄРПН: як діяти
Іван ЛЕВАДСЬКИЙексперт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
З 1 грудня 2018 року установи подаватимуть податкову накладну за новою формою. Мінфін виклав її у новій редакції наказом від 17.09.2018 № 763. Підкажемо, як заповнити податкову накладну за новим порядком.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися