Головбух: Бюджет

Де отримати інформацію про розмір ставок місцевих податків і зборів?

  • 26 грудня 2018
  • 140

ДФС оприлюднює на своєму офіційному веб-порталі зведену інформацію про розмір та дату встановлення ставок місцевих податків та зборів на відповідних територіях.

Якщо місцева рада не прийняла рішення в термін, передбачений законодавством, ДФС розміщує на порталі інформацію про останнє чинне рішення ради, або не зазначає інформацію. Коли копії рішень рад про встановлення місцевих податків та зборів або змін до них надходять до ДФС, вона оновлює інформацію на порталі.

Якщо сільська, селищна, міська рада або рада ОТГ не встановила відповідні місцеві податки і збори, до встановлення платники податку справляють:

  • податки — виходячи з норм ПК із застосуванням їх мінімальних ставок;
  • плату за землю — із застосуванням ставок, які діяли до 31 грудня року, що передує періоду, в якому платник має справляти плату за землю (пп. 12.3.5 ПК).

Платники податків для уточнення інформації про прийняті рішення мають самостійно звертатися до місцевої ради, на території якої знаходяться їх об’єкти оподаткування, оскільки ДФС не контролює, як органи місцевого самоврядування приймають рішення про встановлення місцевих податків та зборів.

Аби отримати інформацію про ставки податків, зборів, встановлених кожним органом місцевого самоврядування в Україні, платники податків мають звертатися на офіційний веб-портал ДФС за посиланням.

За інформацією ГУ ДФС у Полтавській області

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Набридло це спливаюче вікно?

Тоді РЕЄСТРУЙТЕСЯ прямо зараз!

30 секунд на реєстрацію – і ви зможете СКАЧУВАТИ необхідні документи, форми, зразки без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати