Головбух: Бюджет

Звіти до ФСС за новою формою: як подати

  • 17 грудня 2018
  • 1094

Страхувальники, у яких є заборгованість зі сплати страхових коштів до ФСС, мають подавати звіт за І квартал 2019 року до ФСС за новою формою.

Правління ФСС прийняло постанову «Про деякі питання обліку заборгованості страхувальників зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України» від 12.12.2018 № 28 (далі — Постанова № 28), яка встановлює форму Звіту по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України.

Скачати заяву-розрахунок лікарняних

Відтак втратили чинність:

  • Постанова правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України «Про порядок стягнення та обліку заборгованості зі сплати страхових внесків до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України» від 30.11.2010 № 31(далі — Постанова № 31);
  • Постанова правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності «Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18.01.2011 № 4 (далі — Постанова № 4).

Постанова № 28 набуває чинності з 01.01.2019. Тобто востаннє за підсумками 2018 року страхувальники подають до відділень робочих органів виконавчої дирекції ФСС:

  • до 21.01.2019 Звіт Ф4-ФСС з ТВП відповідно до Порядку, затвердженого Постановою № 4;
  • до 25.01.2019 — Звіт щодо сплати заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України відповідно до Постанови № 31.

Страхувальники, які мають заборгованість зі сплати страхових коштів, щокварталу, починаючи зі звіту за І квартал 2019 року, до 10 квітня, 10 липня, 10 жовтня, 15 січня, подають до відділень робочих органів виконавчої дирекції ФСС Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до ФСС до повного погашення заборгованості за формою із додатка до Постанови № 28.

Якщо страхувальник погасив заборгованість зі сплати страхових коштів до ФСС до кінця звітного періоду, звітність до Фонду він не подає.

За інформацією Фонду соціального страхування України

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися