Головбух: Бюджет

Чи можна відстрочити заборгованість зі сплати ЄСВ

  • 3 грудня 2018
  • 66

Чинне законодавство, яке регулює порядок нарахування, обчислення і сплати ЄСВ, не передбачає розстрочення та відстрочення заборгованості по його сплаті.

Корисна стаття:

ЄСВ підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Зобов’язання з ЄСВ мають пріоритет перед усіма іншими зобов’язаннями, крім зобов’язань із виплати зарплати (доходу).

Якщо у платника ЄСВ одночасно із зобов’язаннями зі сплати ЄСВ є зобов’язання із сплати податків, інших обов’язкових платежів, передбачених законом, або зобов’язання перед іншими кредиторами, він має сплатити зобов’язання із ЄСВ в першу чергу (ч. 12 ст. 9 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464-VI, далі — Закон №2464)).

Якщо платник податку сплатив ЄСВ несвоєчасно або не повністю, ДФС застосує до нього фінансові санкції, передбачені законом №2464, а посадові особи, винні в порушенні законодавства про збір та ведення обліку ЄСВ, нестимуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність за законом (ч. 11 ст. 9 Закону № 2464).

За інформацією ГУ ДФС у Рівненській області

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися