Головбух: Бюджет

Чи потрібно щорічно оновлювати заяву, щоб застосувати ПСП?

  • 21 листопада 2018
  • 52

Працівник, який отримує заробітну плату, може застосувати до неї податкову соціальну пільгу (ПСП), але тільки за одним місцем її нарахування (п.169.2.1 ПК).

Аби застосувати ПСП, працівник подає роботодавцю заяву про самостійне обрання місця застосування ПСП (п.169.2.1 ПК).

Роботодавець починає застосовувати ПСП до заробітної плати працівника з дня отримання заяви про застосування ПСП та документів, що підтверджують таке право. Роботодавець відображає у податковій звітності всі випадки, коли він застосовував або не застосовував ПСП згідно з отриманими від працівників заявами про застосування ПСП, а також заявами про відмову від неї.

Скачати зразок нової довідки про страховий стаж

Норми ПК не передбачають щорічне подання працівником заяви про застосування ПСП.

Утім, якщо у працівника виникає право на ПСП з інших підстав, ніж ті, що зазначені у попередній заяві, то він має надати нову заяву з відповідними підтверджувальними документами.

За інформацією ГУ ДФС у Тернопільській області

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися