Головбух: Бюджет

Скорочена назва установи чи організації: чи допустима у лікарняному

  • 19 листопада 2018
  • 433

Листок непрацездатності є підставою для призначення лікарняних, декретних виплат (ст. 31 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-ХІV).

Його заповнюють за Інструкцією про порядок заповнення листка непрацездатності, затвердженою спільним наказом МОЗ, Мінпраці, ФСС з тимчасової втрати працездатності, ФСС від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 03.11.2004 № 532/274/136-ос/1406 (далі — Інструкція № 532).

Скачати заяву-розрахунок лікарняних

На лицьовому боці бланка листка непрацездатності заклад охорони здоров’я (далі — ЗОЗ) чітко вказує:

  • назву і місцезнаходження ЗОЗ (повністю), які він підтверджує штампом та печаткою ЗОЗ «Для листків непрацездатності»;
  • місце роботи: назва і місцезнаходження підприємства, установи, організації (повністю; п. 3.1 Інструкції № 532).

Юридична особа повинна мати найменування, яке містить інформацію про її організаційно-правову форму та назву. Найменування юридичної особи вказується в її установчих документах і вноситься до єдиного державного реєстру. Юридична особа може мати, крім повного найменування, ще й скорочене (ч. 1 ст. 90 ЦК).

Вимоги до написання найменування юридичної особи, її відокремленого підрозділу, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, крім організації профспілки, затверджені наказом Мін’юсту від 05.03.2012 № 368/5, визначають, що найменування юридичної особи повинно містити інформацію про її:

  • організаційно-правову форму (крім органів державної влади, ОМС, органів влади АР Крим, державних, комунальних організацій, закладів, установ);
  • назву, яку при написанні беруть у лапки та зазначають безпосередньо після організаційно-правової форми суб’єкта господарювання (крім органів державної влади, ОМС, органів влади АР Крим, державних, комунальних організацій, закладів, установ).

Відтак, під час заповнення листка непрацездатності ЗОЗ повинен вказувати повністю назву юридичної особи або її відокремленого підрозділу як самого ЗОЗ, так і організації, установи.

За інформацією Фонду соціального страхування України

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися