Головбух: Бюджет

Як отримати в ДФС акти звірки розрахунків за податками, зборами та ЄВ?

  • 2 листопада 2018
  • 210

Податківці роз’яснюють як установи можуть отримати акти звірки розрахунків за податками.

Наказ про інвентаризацію

ДФС аби вести облік нарахованих і сплачених сум податків, зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску, відкриває інтегровані картки платників (далі — ІКП) за кожною установою та кожним видом платежу, які вона має сплачувати.

Це визначає пункт 1 глави 1 розділу ІІ Порядку ведення органами Державної фіскальної служби України оперативного обліку податків і зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну від 07.04.2016 № 422.

Якщо установа вже має інтегровану картку платника (далі — ІКП), за її письмовою заявою ДФС надає письмовий документ про стан розрахунків установи за податками, зборами та єдиним внеском на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у довільній формі.

Цей письмовий документ ДФС видає не пізніше п’ятнадцяти робочих днів з дня отримання заяви, в якій установа зазначає види платежів, період, за який вона бажає звірити стан розрахунків з бюджетами, а також нараховані і сплачені суми по цих платежах за вказаний період.

ІКП містить інформацію про облікові операції та облікові показники, які характеризують стан розрахунків установ з бюджетами та цільовими фондами за відповідним видом платежу.

За інформацією ГУ ДФС у Чернівецькій області

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися