Головбух: Бюджет

Електронний сервіс ДФС «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера»

  • 30 жовтня 2018
  • 49

Податківці нагадують, що на офіційному веб-порталі ДФС працює електронний онлайн-сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера».

За допомогою нього установа має змогу перевірити інформацію про наявність податкового боргу у свого контрагента, яка зібрана в цілому по Україні (як за основним, так і за неосновним місцем обліку платника податку).

Для перевірки установа має ввести код ЄДРПОУ контрагента або точну назву. Система повідомить про результати пошуку по ряду баз даних, доступних для публічного використання.

Податкова соціальна пільга 2019: визначаємо нові розміри

Іван Левадськийексперт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
Із кожної зарплати чи іншого доходу працівника бухгалтер утримує ПДФО і військовий збір. Однак деякі доходи взагалі не оподатковуються, а до зарплати може застосовуватись податкова соціальна пільга. З’ясуємо, який розмір вона матиме у 2019 році та як її застосувати.

Інформацію на веб-порталі про стан розрахунків платників податків з бюджетом (про наявність заборгованості) податківці оновлюють щоденно, крім вихідних та святкових днів, після розрахунку зведених показників в центральній базі даних за результатами попереднього банківського дня.

Меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини (особистого кабінету) Електронного кабінету надає установі доступ до своїх особових рахунків із сплати податків, зборів та інших платежів. Доступ можливий виключно з використанням ЕЦП, що сертифікований у будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів.

За інформацією ГУ ДФС у Запорізькій області

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися