Головбух: Бюджет

Змінили місце обліку? Повідомте Центр сертифікації електронних ключів

  • 25 жовтня 2018
  • 27

Працівник установи (заявник, підписувач) має своєчасно надавати центру сертифікації ключів інформацію про зміну даних, які містить сертифікат ключа та/або реєстраційна картка.

Це передбачає стаття 7 Закону України «Про електронний цифровий підпис» від 22.05.2003 № 852-IV та підпункт 3.4.6 Договору про надання послуг електронного цифрового підпису, затвердженого наказом Інформаційно-довідкового департаменту ДФС від 29.11.2017 № 150.

Відтак, якщо установа або її працівник — заявник (підписувач) змінили адресу місця обліку, заявник має надати до центру сертифікації ключів:

  • заяву про скасування посилених сертифікатів, які містять недостовірну інформацію;
  • пакет реєстраційних документів для формування нових посилених сертифікатів.

За інформацією ГУ ДФС у Київській області

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися