Головбух: Бюджет

Податкова не перевіряла 3 роки: чи зберігати документи

  • 24 жовтня 2018
  • 263

Установи і організації мають зберігати первинні документи, регістри бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інші документи, пов’язані з обчисленням і сплатою податків і зборів чи із виконанням вимог законодавства, протягом не менш як 1095 днів з дня подання податкової звітності, складеної на підставі цих документів, а в разі її неподання — з передбаченого ПК граничного терміну подання звітності.

Якщо документи пов’язані з предметом перевірки, проведенням процедури адміністративного оскарження, прийнятого за її результатами податкового повідомлення-рішення або судового розгляду, ці документи установи мають зберігати до закінчення перевірки та передбаченого законом строку оскарження прийнятих за її результатами рішень та/або вирішення справи судом, але не менш 1095 днів з дня подання податкової звітності.

Відтак, документи, пов’язані з обчисленням і сплатою податків і зборів, установи мають зберігати 3 роки. Після спливу цього строку вони передають документи до архіву в установленому законодавством порядку.

Зазначені норми передбачені п. 44.1-44.4 ПК.

За інформацією ГУ ДФС у Запорізькій області

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися