text
Головбух: Бюджет

Уряд збільшив держслужбовцям суми добових на відрядження

  • 30 жовтня 2017
  • 2966

Уряд вніс зміни до постанови «Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково фінансуються за рахунок бюджетних коштів» від 02.02.2011 № 98.

Зокрема, уточнено граничний строк одного відрядження (крім випадків передбачених законодавством):

  • 30 календарних днів — у межах України;
  • 60 календарних днів — за кордон.

Також встановлено, що строк відрядження державного службовця протягом одного календарного року не може перевищувати 60 календарних днів, крім випадків, визначених законодавством.

Збільшено граничні суми витрат (добових, на найм житлового приміщення) на відрядження державних службовців у Ізраїль, Люксембург та Швейцарію.

Уточнено, що гранична сума витрат на найм житлового приміщення за добу становить 125% затверджених сум витрат на найм приміщення залежно від держави відрядження для:

  • посадових осіб, керівників, керівних працівників, посади яких зазначено у додатку до постанови КМУ від 20.04.2016 № 304;
  • керівників інших державних органів, у т. ч. тих, що очолюють делегації, мають повноваження брати участь у заходах міжнародного характеру та/або за рішеннями Президента України чи Уряду України підписувати міжнародні договори;
  • членів таких делегацій.

Зазначені зміни передбачено постановою КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2011 р. № 98» від 25.10.2017 № 806.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд