Головбух: Бюджет

Державні закупівлі — 2019: МОЗ інформує про публікацію проектів номенклатур

  • 10 жовтня 2018
  • 268

МОЗ повідомляє, що у поточному році воно заздалегідь почало готуватися до централізованих закупівель на 2019 рік, аби добре спланувати закупівлі і графік поставок. 

Відтак, у поточному році МОЗ сформувало предмет закупівель (номенклатур) на наступний, 2019 рік, на 3 місяці раніше, ніж минулого року.

Після того, як МОЗ провело громадське обговорення першої та другої частини проектів до номенклатури, воно опублікувало третю частину: https://bit.ly/2QvsyQG.

Прожитковий мінімум 2019 і на що він вплине

Іван Левадськийексперт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
Як змінився прожитковий мінімум 2019 року та чого очікувати у 2020-2021 роках? Як прожитковий мінімум вплинув на розміри посадових окладів працівників з оплатою праці за ЄТС? Для вас — дві зручні таблиці.

Затвердження номенклатури — один з перших кроків державних закупівель. Погоджений перелік лягає в основу технічного завдання для спеціалізованих організацій, які будуть здійснювати закупівлі для українських пацієнтів.

Пропозиції до переліку можна надсилати до 12 жовтня 2018 року включно за адресою: 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7 або zakupivli@moz.gov.ua  з копією на mohsecretariat@gmail.com

Пропозиції по кожному напряму установи мають надсилати окремо,а в темі листа обов'язково вказувати «Пропозиції до номенклатури за напрямом — (обов'язково вказати напрям)».

За інформацією МОЗ

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися