Головбух: Бюджет

Як оподатковувати путівку на відпочинок працівника?

  • 8 жовтня 2018
  • 45

Перелік видів виплат, на які не нараховують ЄСВ, затверджений постановою КМУ від 22.12.2010 № 1170 (ч. 7 ст. 7 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464-VI).

Серед цього переліку немає вартості путівок, які роботодавець безоплатно раз на рік надає на відпочинок, оздоровлення та лікування працівників, у т. ч. на реабілітацію інвалідів. Тож вартість путівок на відпочинок є базою нарахування ЄСВ.

Крім того, вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування, у т. ч. на реабілітацію інвалідів, безоплатно або із знижкою наданих працівнику та/або членам його сім'ї першого ступеня споріднення, якщо вона не перевищує 5 розмірів мінімальної зарплати станом на 1 січня (у 2018 – 18615,0грн), не включають до оподатковуваного доходу працівника лише якщо роботодавець є платником податку на прибуток підприємств (абз. 2 пп. 165.1.35 ПК).

Якщо бюджетна установа надає працівнику та/або членам його сім'ї першого ступеня споріднення путівки на відпочинок, вартість цих путівок є об’єктом оподаткування ПДФО та військовим збором.

За інформацією ГУ ДФС у Київській області

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися