Головбух: Бюджет

Який код професії «Голова ОТГ» за Класифікатором професій

  • 4 жовтня 2018
  • 68

Відносини, які виникають у процесі добровільного об’єднання територіальних громад (ОТГ) сіл, селищ, міст, а також добровільного приєднання до ОТГ, врегульовані Законом України «Про добровільне об'єднання територіальних громад» від 05.02.2015 № 157-VIII.

Сільський, селищний або міський голова ОТГ є головною посадовою особою ОТГ та належить до категорії посадових осіб місцевого самоврядування.

Парламент затвердив мінімальну зарплату на 2019 рік

Іван Левадськийексперт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
23 листопада парламентарі прийняли головний фінансовий документ країни — закон про Держбюджет на 2019 рік. Серед основних його показників — мінімальна зарплата 2019 року. Якою вона буде та як вплине на страхові виплати?

У Національному класифікаторі України ДК 003:2010 «Класифікатор професій», затвердженому наказом Держспоживстандарту від 28.07.2010 № 327, за кодом 1143.5 визначена професійна назва роботи «Голова органу місцевого самоврядування (міський, сільський і т. ін.)». Класифікатор професій доповнили цією назвою за наказом Мінекономрозвитку від 16.08.2012 № 923.

Розділ 1 «Сфера застосування Класифікатора професій» визначає, що цей класифікатор призначений для застосування центральними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями соціальних партнерів усіх рівнів, іншими громадськими організаціями, всіма суб’єктами господарювання під час запису про роботу в трудові книжки працівників.

Професійні назви робіт, наведені у класифікаторі, нормотворці рекомендують застосовувати під час утворення нових назв професій та посад у зв'язку з розвитком нових видів економічної діяльності та технологій.

За інформацією Управління Держпраці у Миколаївській області

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися