Головбух: Бюджет

Сформуйте списки осіб на попередні (періодичні) медогляди у 2019 році

  • 18 вересня 2018
  • 267

Медичні огляди працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі та осіб віком до 21 року, проводять за процедурою, визначеною Наказом МОЗ «Про порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій» від 21.05.2007 № 246.

Представники роботодавців у визначений термін повинні надати до управління з питань праці ГУ Держпраці у своїй області заяву на ім'я начальника управління про визначення категорій працівників, які підлягають медичному огляду в 2019 році.

До заяви потрібно додати:

  • штатний розклад (витяг);
  • дані лабораторних досліджень умов праці з визначенням шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища і трудового процесу на конкретних робочих місцях працівників відповідно до гігієнічної класифікації праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища, важкості і напруженості трудового процесу.

Коли спеціаліст відділу з питань гігієни праці та представник профспілки або уповноважена працівниками особа розглянуть документи, вони складають Акт визначення категорії працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичним оглядам у 2019 році.

Якщо до початку 2019 року не складено Акт, у роботодавця з 01.01.2019 не буде законних підстав направляти працівника на попередній медогляд і вносити до направлення дані про умови праці.

За інформацією Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися