Головбух: Бюджет

Без трудового договору працівника не можна допустити до роботи

  • 14 вересня 2018
  • 145

Установи та організації до початку роботи працівника за трудовим договором мають поінформувати про це ДФС. Цього вимагає постанова КМУ «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» від 17.06.2015 № 413.

Так, установи та організації подають до територіальних органів ДФС за місцем обліку їх як платників ЄСВ повідомлення про прийняття працівника на роботу. Способів подати повідомлення три:

  1. засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;
  2. на паперових носіях разом з копією в електронній формі;
  3. на паперових носіях, якщо трудові договори укладені не більше ніж із п’ятьма особами.

Тож працівника не можна допускати до роботи, якщо роботодавець не уклав трудовий договір та не повідомив ДФС про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому КМУ.

За інформацією ГУ ДФС у Дніпропетровській області

Електронні документи в діяльності установи: бути чи не бути

Видаткова накладна: особливості заповнення
Олена Усенкоголовний спеціаліст сектору режимів праці, відпочинку та норм праці Департаменту заробітної плати та умов праці Міністерства соціальної політики України
Обсяг інформації, яку використовують установи, стрімко зростає. Без добре організованого документообігу не можна якісно та ефективно працювати. Аби підвищити оперативність під час роботи з документами, установи запроваджують електронний документообіг. Тож поговоримо про вимоги до електронних документів, строки їх зберігання, паперові аналоги й електронний формат трудових відносин.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися