text
Головбух: Бюджет

Мінекономрозвитку роз’яснило, як закуповувати електроенергію

  • 12 вересня 2018
  • 123

Мінекономрозвитку роз’яснило, якими нормативно-правовими актами керуватися замовникам під час закупівлі електроенергії та де перевіряти ліценції суб’єктів господарювання, які поставляють електроенергію.

Нормативно-правові акти, які регулюють ринок електроенергії та взаємовідносини між його учасниками, містяться в листі НКРЕКП від 23.08.2018 № 7620/13.1/7-18. Серед них основним документом є Правила роздрібного ринку електричної енергії, затверджені постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312.

Замовники мають закуповувати електроенергію з урахуванням не лише Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII, а й цих нормативно-правових актів НКРЕКП.

Прожитковий мінімум 2019 року

Прожитковий мінімум 2019
Іван ЛЕВАДСЬКИЙ експерт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
Яким буде прожитковий мінімум 2019, 2020 і 2021 років? Ми навели у таблиці загальний розмір, а також розміри для конкретних соціальних і демографічних груп населення.

Суб’єкти господарювання можуть вести госпдіяльність з постачання електроенергії лише за наявності у них ліцензії, виданої НКРЕКП в установленому порядку. Актуальний перелік суб’єктів господарювання, які отримали ліцензію на постачання електроенергії, розміщений на офіційному веб-сайті НКРЕКП у розділі: Актуальна інформація / Ліцензування (адмінпослуги) / Реєстри НКРЕКП / Ліцензійний реєстр НКРЕКП / Ринок електричної енергії (постачання електричної енергії споживачу).

Тож замовники мають перевіряти ліцензії постачальників на сайті НКРЕКП.

Лист Мінекономрозвитку від 10.09.2018 № 3304-04/39642-06

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися