Новини з теми
- Реєстр НАЗК з інформацією про корупціонерів належить до відкритих реєстрів, доступ до яких є вільним
- Можливі проблеми із завантаженням файлів у ProZorro
- Інформацію про ліцензії оприлюднюватимуть в ЄДР
- Зміни у Порядку визначення предмета закупівлі
- Перший крок до е-тендерної документації в ProZorro — поле «вид предмета закупівлі»
Мінекономрозвитку роз’яснило, до кого і як застосовувати санкції, запроваджені новим рішенням РНБО «Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» від 21.06.2018 (далі — Рішення).
Уточнений перелік іноземних фізичних та юридичних осіб, юридичних осіб, які знаходяться під контролем іноземної юридичної особи чи фізичної особи — нерезидента, до яких застосовуються обмежувальні заходи (санкції), у т. ч. у яких заборонено закуповувати товари, роботи та послуги для потреб держави, наведений у додатках 1 і 2 до Рішення.
Тож Мінекономрозвитку додатково до листа від 19.06.2018 № 3304-04/26252-07 нагадало замовникам, що під час закупівель товарів, робіт і послуг вони мають враховувати вимоги Закону України «Про санкції» від 14.08.2014 № 1644-VII та Рішення.
Зокрема, під заборону закупівлі і використання державними органами, підприємствами, установами і організаціями потрапили такі програмні продукти, як «Система управління бюджетною установою Афіна», «Система управління бюджетною установою jSolutions», «Система управління бюджетною установою jПарус», «Комплексна система автоматизації управління бюджетною установою Парус-Бюджет, версія 8».
Лист Мінекономрозвитку від 07.09.2018 № 3304-04/39245-06