Головбух: Бюджет

Як застосовувати під час закупівель нове санкційне рішення РНБО

  • 11 вересня 2018
  • 101

Мінекономрозвитку роз’яснило, до кого і як застосовувати санкції, запроваджені новим рішенням РНБО «Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» від 21.06.2018 (далі — Рішення).

Уточнений перелік іноземних фізичних та юридичних осіб, юридичних осіб, які знаходяться під контролем іноземної юридичної особи чи фізичної особи — нерезидента, до яких застосовуються обмежувальні заходи (санкції), у т. ч. у яких заборонено закуповувати товари, роботи та послуги для потреб держави, наведений у додатках 1 і 2 до Рішення.

Тож Мінекономрозвитку додатково до листа від 19.06.2018 № 3304-04/26252-07 нагадало замовникам, що під час закупівель товарів, робіт і послуг вони мають враховувати вимоги Закону України «Про санкції» від 14.08.2014 № 1644-VII та Рішення.

Зокрема, під заборону закупівлі і використання державними органами, підприємствами, установами і організаціями потрапили такі програмні продукти, як «Система управління бюджетною установою Афіна», «Система управління бюджетною установою jSolutions», «Система управління бюджетною установою jПарус», «Комплексна система автоматизації управління бюджетною установою Парус-Бюджет, версія 8».

Лист Мінекономрозвитку від 07.09.2018 № 3304-04/39245-06

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися