Головбух: Бюджет

Як розраховуватимуть кошторисну зарплату в будівництві

  • 30 серпня 2018
  • 982

Мінрегіонбуд наказом від 27.07.2018 № 196 оновив Порядок розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості об'єктів будівництва.

Цей Порядок встановлює механізм розрахунку кошторисної зарплати, який враховують під час визначення вартості будівництва об’єктів, які споруджують за бюджетні кошти, кошти державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредити під державні гарантії. Йдеться не лише про нове будівництво, а й про реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт, технічне переоснащення.

Податкова соціальна пільга 2019: визначаємо нові розміри

Іван Левадськийексперт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
Із кожної зарплати чи іншого доходу працівника бухгалтер утримує ПДФО і військовий збір. Однак деякі доходи взагалі не оподатковуються, а до зарплати може застосовуватись податкова соціальна пільга. З’ясуємо, який розмір вона матиме у 2019 році та як її застосувати.

Розмір кошторисної зарплати враховують, коли складають інвесторську кошторисну документацію (на стадії розроблення проектної документації). Його визначає замовник (інвестор) у складі вихідних даних на проектування для звичайних умов будівництва за розрядом складності робіт 3,8. Цей розмір не може бути нижчим за середньомісячну зарплату в будівництві за попередній звітний рік, збільшену на прогнозний індекс споживчих цін на поточний рік (у середньому до попереднього року).

Якщо будівельні роботи виконують в умовах, відмінних від звичайних (надурочний час, святкові та вихідні дні, вечірній та нічний час тощо), додатково враховуються доплати та надбавки, встановлені законодавством.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися