Головбух: Бюджет

Як зазначати назву посади керівника бухгалтерської служби та її код в класифікаторі професій

  • 28 серпня 2018
  • 375

Якщо в органах виконавчої влади або місцевого самоврядування бухгалтерська служба утворюється як самостійний структурний підрозділ, очолює цей підрозділ керівник відповідного підрозділу. У цьому випадку можна застосувати подвійну назву посади, наприклад, «Начальник управління-головний бухгалтер», «Начальник відділу-головний бухгалтер», «Начальник сектору-головний бухгалтер», «Завідувач відділу-головний бухгалтер», «Завідувач сектору-головний бухгалтер».

У разі застосування подвійної назви посади керівника підрозділу перша складова назви визначає рівень, функції управління та керівництва у структурі відповідної установи, а друга — функціональну діяльність. Якщо працівник займає посаду, що має подвійну назву, посадовий оклад визначається за першою назвою.

 У Класифікаторі професій міститься професійна назва роботи «Спеціаліст-бухгалтер» з кодом 2419.3, яка належить до професійного угрупування «Професіонали державної служби». Для неї передбачені кваліфікаційні категорії: «Головний спеціаліст-бухгалтер», «Провідний спеціаліст-бухгалтер», «Спеціаліст (I, II категорії)-бухгалтер».

Тож якщо у бюджетній установі не утворюють бухгалтерську службу, до штатного розпису вводять посаду спеціаліста-бухгалтера певної категорії, яка враховує обсяг, характер та складність бухгалтерської роботи.

Джерело: Лист Мінсоцполітики від 14.03.2018 № 411/0/101-18-284


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися